Porzellan

Zahl der Lose: 70

2 db Hollóházi kis váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm
11136.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóháza bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm
11137.

Rufpreis:
1 200 HUF

11138.

Rufpreis:
2 000 HUF

Drasche váza "Kolozsvár Mátyás szobor" felirattal, matricás, apró máz hibákkal, m:12 cm
11139.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fischer Emil rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm
11140.

Rufpreis:
6 000 HUF

Alföldi porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 6,5 és 4,5 cm
11141.

Rufpreis:
800 HUF

Kalocsai tálka, kézzel festett, karcolás nyomokkal, jelzett, 13×11 cm
11142.

Rufpreis:
800 HUF

Drasche porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
11143.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kalocsai tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×11 cm
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alföldi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:13 cm
11145.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi porcelán "Fertőd" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11146.

Rufpreis:
800 HUF

Kalocsai hamutál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, saját dobozában, 15×11,5 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF