Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1734459
11136
316
2 db Hollóházi kis váza, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 12 cm 1732446
11137
316
Hollóháza bögre, matricás, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm
1624379
11138
316
1718614
11139
316
Drasche váza "Kolozsvár Mátyás szobor" felirattal, matricás, apró máz hibákkal, m:12 cm 1733071
11140
316
Fischer Emil rózsamintás porcelán tányér, jelzett, kézzel festett, kopásnyomokkal, d: 20 cm 1737933
11141
316
Alföldi porcelán ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, d: 6,5 és 4,5 cm
1731394
11142
316
Kalocsai tálka, kézzel festett, karcolás nyomokkal, jelzett, 13×11 cm 1731374
11143
316
Drasche porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm
1732796
11144
316
Kalocsai tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13,5×11 cm 1735180
11145
316
Alföldi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m:13 cm
1670386
11146
316
Aquincumi porcelán "Fertőd" váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1734792
11147
316
Kalocsai hamutál, matricás, jelzett, kis kopásokkal, saját dobozában, 15×11,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF