PM német virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 13,... https://www.darabanth.com/de/316-Fernauktion/316.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/PM-nemet-viragmintas-bonbonier-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-13-5C3979-5C3977-5-cm~II1734825
1734825
11165
316
Beschreibung: PM német virágmintás bonbonier, matricás, jelzett, kis kopásokkal, 13,5×9,5×7,5 cm
: vörös_iván