Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1466138
11212
315
1728312
11213
315
4400
Pirkenhammer balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 1726655
11214
315
Goebel tálka, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 8,5×8,5 cm 1726635
11215
315
Chokin limitált kiadású dísz tálka, jelzett, hibátlan, d: 16 cm 1726227
11216
315
Karlsbad nagy tálca, mokkás kiöntő és 2 db csésze aljjal, matricás, jelzett, hibátlan 1725709
11217
315
Cervit Cluj Napoca halászsas pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
1706839
11218
315
Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db), részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×) 1689888
11219
315
24000
Royal Dux táncolók, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), kopott aranyozás, m:22 cm, h:18 cm/ Royal Dux porcelain figure
1725448
11220
315
Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 22,5 cm 1727424
11221
315
Victoria virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 21,5×17 cm 1728132
11222
315
Jelzett teás csésze, matricás plasztikus díszítéssel, apró lepattanással 1728065
11223
315
Antik fajansz kiöntő, levonóképes, jelzett, apró csorbával, m: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF