Porzellan

Zahl der Lose: 117

11212.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Pirkenhammer balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm
11213.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
20

Goebel tálka, matricás, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 8,5×8,5 cm
11214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Chokin limitált kiadású dísz tálka, jelzett, hibátlan, d: 16 cm
11215.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karlsbad nagy tálca, mokkás kiöntő és 2 db csésze aljjal, matricás, jelzett, hibátlan
11216.

Rufpreis:
2 000 HUF

Cervit Cluj Napoca halászsas pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11217.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alka Kunst Kronach váza pár ( 2 db),  részben kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:11 cm (2×)
11218.

Rufpreis:
1 600 HUF
18

Royal Dux táncolók, kézzel festett, jelzett (Elly Strobach), kopott aranyozás, m:22 cm, h:18 cm/ Royal Dux porcelain figure
11219.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 22,5 cm
11220.

Rufpreis:
2 400 HUF

Victoria virágmintás tálka, matricás, jelzett, kopásokkal, 21,5×17 cm
11221.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett teás csésze, matricás plasztikus díszítéssel, apró lepattanással
11222.

Rufpreis:
2 400 HUF
20

Antik fajansz kiöntő, levonóképes, jelzett, apró csorbával, m: 18 cm
11223.

Rufpreis:
2 000 HUF
28

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF