Porzellan

Zahl der Lose: 117

Hollóházi porcelán fanfáros fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm
11187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi porcelán tárgyak és figura, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7 db
11188.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11189.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Erika mintás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 13×10 cm
11190.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Erika mintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×6 cm
11191.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Erika mintás hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, 17×9 cm
11192.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm
11193.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm.
11194.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11195.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche füles kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibával, d: 19 cm m: 14 cm
11196.

Rufpreis:
2 000 HUF
9

Drasche virágmintás porcelán mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm, m: 7 cm
11198.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF