Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1729856
11187
315
Hollóházi porcelán fanfáros fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1727745
11188
315
Hollóházi porcelán tárgyak és figura, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7 db 1725840
11189
315
Hollóházi Erika mintás váza matricás, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm 1725862
11190
315
Hollóházi Erika mintás tálka, matricás, jelzett, hibátlan, 13×10 cm
1725872
11191
315
Hollóházi Erika mintás dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×6 cm
1725880
11192
315
Hollóházi Erika mintás hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, 17×9 cm
1725891
11193
315
Hollóházi hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm 1725994
11194
315
Hollóházi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm. 1726070
11195
315
Hollóházi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
1729664
11196
315
Drasche füles kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, mázhibával, d: 19 cm m: 14 cm 1726143
11197
315
Drasche virágmintás porcelán mini váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
1726249
11198
315
Drasche porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 13,5 cm, m: 7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF