Porzellan

Zahl der Lose: 117

Zsolnay art deco tál, matricás, jelzett, kopott, d:30 cm
11162.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay art deco kínáló, matricás, jelzett, kopott, 21,5×21,5 cm, m:6 cm
11163.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás tálka ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm, 11×7 cm
11164.

Rufpreis:
1 000 HUF
20

Zsolnay teás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott aranyozás, összesen: 4 db + alj
11165.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay vízhordó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm
11166.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8 cm
11168.

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, 9x6x4 cm /
11169.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay kávés kanna, matricás, jelzett, foltos, m: 16 cm
11170.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
11171.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay füles tányér, matricás, jelzett, kopott, 23,5×24,5 cm
11172.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay Vulkán tűzálló tál, 2 db, jelzett, egyik alján kis lepattanás, 19x31,5 és 11,5x19,5 cm
11173.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Zsolnay fagyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
11174.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF