Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1709816
11162
315
Zsolnay art deco tál, matricás, jelzett, kopott, d:30 cm
1709810
11163
315
Zsolnay art deco kínáló, matricás, jelzett, kopott, 21,5×21,5 cm, m:6 cm
1730869
11164
315
Zsolnay búzavirág mintás tálka ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:8 cm, 11×7 cm 1727970
11165
315
2200
Zsolnay teás csésze és alj, matricás, jelzett, kopott aranyozás, összesen: 4 db + alj 1727462
11166
315
Zsolnay vízhordó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1727688
11168
315
Zsolnay virágmintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x8 cm 1727728
11169
315
Zsolnay teknős, eozin mázas, hibátlan, jelzett, 9x6x4 cm / 1725692
11170
315
Zsolnay kávés kanna, matricás, jelzett, foltos, m: 16 cm
1725797
11171
315
Zsolnay porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13 cm
1726203
11172
315
Zsolnay füles tányér, matricás, jelzett, kopott, 23,5×24,5 cm 1699167
11173
315
Zsolnay Vulkán tűzálló tál, 2 db, jelzett, egyik alján kis lepattanás, 19x31,5 és 11,5x19,5 cm
1728272
11174
315
Zsolnay fagyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF