Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1728280
11175
315
Zsolnay búgócsigás kislány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 12 cm
1727950
11176
315
Zsolnay pillangómintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 18 cm 1726156
11177
315
Zsolnay virágmintás porcelán cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9 cm 1707904
11178
315
Hollóházi porcelán virágmintás váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 18 cm 1728206
11179
315
Hollóházi fekvő kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
1726136
11180
315
Hollóházi porcelán csíkos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 1726340
11181
315
Hollóházi porcelán narancssárga-barna mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1726908
11182
315
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 16x7x10 cm 1726920
11183
315
1730142
11184
315
Hollóházi porcelán fanfáros fiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1730141
11185
315
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1729853
11186
315
Hollóházi hegedűs, porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF