Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1730087
11199
315
Gránit kancsó, jelzett, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m: 14,5 cm 1727094
11200
315
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopott, h:10,5 cm 1726223
11201
315
Aquincum tálka és fogpiszkálótartó monogrammal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×8 cm, m:6 cm 1725338
11203
315
Drasche női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
1725686
11204
315
Deobex dísztányér szett ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm (6×)
1725741
11205
315
Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopott, h:10,5 cm 1725744
11206
315
Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:13 cm
1725696
11207
315
Drasche táncoló medve, kézzel festett, kopott, jelzett, m:9 cm 1726075
11208
315
Aquincumi őszapó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm 1726018
11209
315
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm 1729706
11210
315
Grafenthal porcelán asztali lámpa kézzel festett, jelzett, kopott, nem kipróbált, m: 26 cm 1726523
11211
315
Vegyes porcelán tétel: Hollóházi mókus, német bonbonier, fehér mázas trombitás, jelzettek, hibátlanok, 3 dn Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF