Porzellan

Zahl der Lose: 117

Gránit kancsó, jelzett, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m: 14,5 cm
11199.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi tacskó, kézzel festett, jelzett, kopott, h:10,5 cm
11200.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincum tálka és fogpiszkálótartó monogrammal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×8  cm, m:6 cm
11201.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche női figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
11203.

Rufpreis:
2 000 HUF

Deobex dísztányér szett ( 6 db), matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm (6×)
11204.

Rufpreis:
12 000 HUF

11205.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:13 cm
11206.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche táncoló medve, kézzel festett, kopott, jelzett, m:9 cm
11207.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi őszapó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:15 cm
11208.

Rufpreis:
1 400 HUF

Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11209.

Rufpreis:
1 400 HUF

Grafenthal porcelán asztali lámpa kézzel festett, jelzett, kopott, nem kipróbált, m: 26 cm
11210.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: Hollóházi mókus, német bonbonier, fehér mázas trombitás, jelzettek, hibátlanok, 3 dn
11211.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF