Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1727673
11224
315
Kínai porcelán Fo-kutya (kapuőrző oroszlán), mázas porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:19 cm 1726552
11225
315
Jelzett (Japan) kiöntő, nagyon apró lepattanással, matricás, m: 25 cm
1726560
11226
315
Jelzett (Bopla) tányérok (3 db), egyiken karcolásokkal, matricás, d:21 cm ( 3×) 1725762
11227
315
Cicamama a kicsinyével, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, m: 7 cm 1725772
11228
315
Jelzett foxi kutyus, kézzel festett, hibátlan, m:10,5 cm
1725775
11229
315
Sárgarigó pár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 12 cm 1725902
11230
315
Jelzett japán dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:9,5 cm 1725933
11231
315
Hosszú nyakú cica, jelzés nélkül, kézzel festett, apó máz hibával, m:13 cm 1706878
11232
315
Kínai jelzett teás csésze és alj ( 6db), matricás, hibátlan
1710392
11233
315
Virágmintás porcelán tál, matricás, hibátlan, kis kopásnyomokkal, 39x28 cm
1703328
11234
315
6 db porcelán teás csésze + 6 db porcelán csészealj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal
1706284
11235
315
Porcelán erotikus kínai porcelán figura pár, kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 7x4 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF