Porzellan

Zahl der Lose: 117

Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt
11236.

Rufpreis:
5 000 HUF

"Máriaremetei emlék", porcelán kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 7 cm
11237.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai erotikus jelenetes tubákos porcelán fiolák, dugókkal, 5 db. Levonóképes, hibátlan, jelzés nélkül, 7x4.5 cm és 6x4.5 cm közötti méretben.
11238.

Rufpreis:
8 000 HUF

Medve, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, 17x9,5 cm
11239.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kupolás épület alakú teakiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, 15x17x8 cm
11240.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
11241.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm
11242.

Rufpreis:
4 000 HUF

11243.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jelzett szovjet tálka készlet, tálka aljjal, kanna, kopott, egyik csészén lepattanással
11244.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF