Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1698049
11236
315
Porcelán szaké készlet, összesen 6 db, jelzett, egyik csészén és tálon kis festékfolt
1727929
11237
315
"Máriaremetei emlék", porcelán kiöntő, matricás, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 7 cm
1676561
11238
315
Kínai erotikus jelenetes tubákos porcelán fiolák, dugókkal, 5 db. Levonóképes, hibátlan, jelzés nélkül, 7x4.5 cm és 6x4.5 cm közötti méretben.
1728583
11239
315
Medve, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, 17x9,5 cm 1726177
11240
315
Kupolás épület alakú teakiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, 15x17x8 cm
1406683
11241
315
Jelzett antik nagyméretű tojás, részben kézzel festett, belsejében matricás Angelika Kauffann féle mitológiai jelenettel, hajszálrepedéssel (ragasztott), h:21 cm, m:15 cm
1568554
11242
315
cca 1920 Házioltár a szent családdal, festett porcelán figura, "Wachet und betet" feliratú kivágott litográfia, üvegezett keretben, 55×36 cm 701501
11243
315
1632177
11244
315
Jelzett szovjet tálka készlet, tálka aljjal, kanna, kopott, egyik csészén lepattanással
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF