Porzellan

Zahl der Lose: 117

Herendi csipkebogyó mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11150.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Indiai kosár mintás mokkás csésze és alj ( 3 db), süteményes tányér ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm
11151.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
20

Herendi Indiai kosár mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi Oriental Garden mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
11153.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
13

Herendi búsuló juhász, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
11154.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 5 cm
11155.

Rufpreis:
1 600 HUF
11

Zsolnay virágmintás eozin mázas váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm
11156.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Zsolnay teás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 és 15 cm
11157.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán cukortartó és kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, 2 db
11158.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay porcelán bögre, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal
11159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett
11160.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay art deco só-bors tartó, matricás, jelzett, kopott, 15×8 cm, m:6 cm
11161.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF