Porzellan Zahl der Lose: 117
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1725645
11150
315
15000
Herendi csipkebogyó mintás füles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 1725515
11151
315
Herendi Indiai kosár mintás mokkás csésze és alj ( 3 db), süteményes tányér ( 2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:18,5 cm 1725494
11152
315
Herendi Indiai kosár mintás hamuzótálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×7,5 cm 1726199
11153
315
Herendi Oriental Garden mintás tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm 1683660
11154
315
11000
Herendi búsuló juhász, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 29 cm 1727044
11155
315
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 5 cm 1726344
11156
315
Zsolnay virágmintás eozin mázas váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 24 cm 1726998
11157
315
Zsolnay teás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 8 és 15 cm
1726546
11158
315
Zsolnay virágmintás porcelán cukortartó és kiöntő, matricás, jelzett, hibátlan, 2 db 1726616
11159
315
Zsolnay porcelán bögre, 2 db, jelzett, kopásnyomokkal 1716189
11160
315
Zsolnay dekoratív mokkás csésze és alj, kopott aranyozás, jelzett
1709761
11161
315
Zsolnay art deco só-bors tartó, matricás, jelzett, kopott, 15×8 cm, m:6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF