Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokk... https://www.darabanth.com/de/315-Fernauktion/315.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~500009/Rosenthal-varoskepes-disztanyer-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-d-22-5-cm~II1725448
1725448
11220
315
Beschreibung: Rosenthal városképes dísztányér, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 22,5 cm
: vörös_iván