Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

A Magas Tátra részletes kalauza 3. köt. 1. füz.: Kriván - Csubrina - Lengyelnyereg. Bp., 1917, Turistaság és Alpinizmus. Tűzött papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
15097.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schweiz: Ostschweiz. München, 1964, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 256.). Térképmelléklettel. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Italien: Südtirol-Trentino, westlicher Teil und Gardasee. München, 1965, Grieben-Verlag (Grieben-Reiseführer 247.). Térképmelléklet nélkül. Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15099.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radio-Radiis, Alfred: Führer durch das Dachsteingebirge und die angrenzenden Gebiete des Salzkammergutes und Ennstales. Bécs, 1920, Artaria. Számos fekete-fehér fényképpel. Kissé foltos vászonkötésben, gerince hiányzik.
15100.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benesch, Fritz: Semmering. Der klimatische Höhenkurort und Wintersportplatz. [Semmering], 1928, Kurkommission Semmering. Számos fekete-fehér fényképpel. Papírkötésben, jó állapotban.
15101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Rados Jenő: Tata. Városképek-Műemlékek. Bp., 1964, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, szakadozott kiadó papír védőborítóban.
15102.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
11

Felvidéki útikalauz. Kassa, é. n., Wiko kő- és kőnyomdai műintézet. Kicsit sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15103.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina, 110+1 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15104.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rúzsa története és népélete. Szerk.: Marjuncz László. Szeged,2001, Juhász Nyomda Kft., 429 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15105.

Rufpreis:
1 200 HUF

15106.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest történetének bibliográfiája. Főszerk.: Zoltán József. 1. köt. Bp.,1967, FSzEK. Vászonkötésben, papírvédőborítóval, jó állapotban.
15107.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Különös helyek, elbűvölő tájak. Bp., 1997 - Reader's Digest válogatás. HIbátlan állapotban
15108.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF