Pesty Frigyes: Heves vármegye helynévtára. Sajtó alá rendezte, a bevezető tanulmányt írta, a jegyzeteket és a helységnévazonosítót készítette: Csiffáry Gergely. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 11. Eger, 2005, Heves Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, egy kihajtható térképpel illusztrálva.
Les cafés littéraires de Budapest. Anthologie de textes littéraires hongrois et photographies anciennes. Nantes, 198, Le passeur - CECOFOP. Papírkötésben, jó állapotban.
Cholnoky, v. Eugen (Cholnoky Jenő): Resultate der wissenschaftlichen Erforschung des Plattensees. Die Reflexionserscheinungen an bewegten Wasserflächen von Dr. Baron Bela Harkányi. Wien 1906. Hölzel. In parted paper binding /A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. I. kötet. 5. rész, II-III.. szakasz. Kiadói papírkötésben, szétvált fűzéssel
Budapest Anno. Fényképfölvételek műteremben és házon kívül. Az előszót Mesterházi Lajos, a képek magyarázószövegét Seenger Ervin írta. Bp., 1979, Corvina,(Révai Nyomd-ny.) Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.