Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1610370
15109
311
Books: Travelling, Local History
1685308
15110
311
Garai Attila, John Palmer, Fráter Zoltán:Világjárók lexikona. Bp., 1998. Reader's Digest Kiadó Kft. Hibátlan állapotban.
1684873
15112
311
Gina Lazenby: Feng shui és lakberendezés - Új út a belső tér megformálásához - Új út a belső tér megformálásához. Bp., 2007. Park Kiadó.
1694935
15113
311
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. Bp., é. n., Franklin (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, jó állapotban. 1694220
15114
311
2200
Fiar Sándor - Nagy Balázs: Olvadó jövő. Magyar expedíció az Antarktiszon.Bp., 2004, General Press. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
1685698
15115
311
Fournier Ágoston: Napoleon életrajza I-III. kötet. Fordította Spuka Géza. Bp., 1916. Magyar Tudományos Akadémia. Harmadik, javított kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban 1697021
15116
311
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói karton-tokban, térképpel. Jó állapotban.
1650691
15117
311
Kikli Tivadar: Magvetés. Az Egri Érseki Fiú Felsőkereskedelmi, kereskedelmi középiskola története 1921-1948. Eger, 1991, A Felsőkereskedelmi és Közgazdasági Iskola Baráti Köre. Papírkötésben, jó állapotban.
1683722
15118
311
450 Ausflüge iin die Umgegend von Brünn utikönyv. Brünn, 1922. Karafiat
1673507
15119
311
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.
1673414
15120
311
[Breznay Imre:] A Hevesmegyei és Egervidéki Jótékony Nőegylet története. Eger, 1910, Érseki Lyceum Könyvnyomda. Papírkötésben, rossz állapotban, sérült gerinccel és kötéssel, kijáró lapokkal, hiányos (1-2., 5-12., 15-16. oldalak hiányoznak.)
1673639
15121
311
Jalsovszky Katalin-Tomsics Emőke: Budapest világváros. Hanák Péter előszavával. Bp., 1996, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF