Vegyes könyvtétel, 2 db: Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Szerk.: Balassa M. Iván. Bp.,2001,Vincze. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Dercsényi Balázs: Budapesti műemlékek. Kastaly Károly és Tulok Ferenc fotóival. Magyarországi Műemlékek. Bp., 1991, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.
Makkai László: Erdélyi városok. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940, Officina. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, belül jó állapotban.
Bánhidi Antal: A gerle 13 útja. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes aranyozott egészvászonkötésben, jó állapotban.
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította Révay József. Bp., é.n., Lampel R. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, egy kijáró illusztrációval.