Gilányi Magdolna: A Margitsziget a 19. századi képeken. Bp.,2015, Magyar Napló. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadó egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
N. Kósa Judit - Szablyár Péter: Föld alatti Buda. A mi Budapestünk. Bp.,2007, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.
N. Kósa Judit - Szablyár Péter: Föld alatti Pest. A mi Budapestünk. Bp.,2007, Budapest Főváros Önkormányzata Főpolgármesteri Hivatala. Kiadói papírkötés.
Szepes (Schütz) Béla: Hatvan hevesmegyei község története. Hatvan, [1994], Heves Megyei Múzeumi Szervezet Hatvany Lajos Múzeum, Nagy-Gáspár Kft-ny., 181+2 p.+8 t.(Közte egy kihajtható.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2.. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, két kihajtható térképpel.