Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./ Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
Vegyes könyvtétel, 3 db: Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Dr. Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. h.n., 1961, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Fertőd Útikalauz. Sopron, 1963, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
Hulej Endre, Ö. Kovács József: Wéber Ede és Helvécia. Egy svájci polgár Magyarországon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. h.n., é.n., Helvéciai Állami Gazdaság. Megjelent 3000 példányban.