Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Karl Baedeker: Südbayern, Tirol, und Salzburg. Ober-, und Nieder-Österreich, Steiermark, Kärnten und Krain. Leipzig, 1908, Karl Baedeker. Kiadói aranyozott vászonkötésben, sérült gerinccel, és kötéssel, német nyelven./ Linen-binding, with damaged spine and binding, in German language.
15195.

Rufpreis:
1 600 HUF

Budapest Enciklopédia. Bp., 1982, Corvina. Harmadik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15196.

Rufpreis:
800 HUF

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15197.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gombos Zoltán: Budavári kertek. Bp. 1969, Natura. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
15198.

Rufpreis:
800 HUF

Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15199.

Rufpreis:
800 HUF

Hernády Károly: Nógrádi várak. Salgótarján, 1974, Nógrád Megyei Idegenforgalmi  Hivatal. Kiadói papírkötés.
15200.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.  Dr. Horváth Detre: Pannonhalma útikalauz. h.n., 1961, Győr-Sopron Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés. Fertőd Útikalauz. Sopron, 1963, Győr-Sopron Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Második, bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15201.

Rufpreis:
800 HUF

15202.

Rufpreis:
800 HUF

15203.

Rufpreis:
1 000 HUF

Törs Kálmán: Margit -Sziget. Bp., 1987, Múzsák. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
15204.

Rufpreis:
1 000 HUF

Győri utikalauz. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Győr, 1959, Győr-Sopron Megye Tanácsa Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15205.

Rufpreis:
800 HUF

15206.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF