Bonyhai Mihály: Mezőberény monográfiája. h. n., 2000, Mezőberényi Városszépítő és Városvédő Egyesület. Reprint! 865. sz. számozott példány, készült 1100 példányban. Vászonkötésben, jó állapotban.
Szülőföldem, a Jászkunság. Jász-Nagykun-Szolnok megye településeinek története. Szerk.: Simon Béla. Szolnok, 1992, Axel Springer-Magyaroszág Kiadói Kft. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Diener Adorján: Regélő romok. II. bővített kiadás. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék, 606+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Rudas Könyvkötészet, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
Dr. Borai Ákos: A bonyhádi járás ipara. Iparföldrajzi tanulmány. Pécs, 1900, MTA Dunántúli Tudományos Intézete-Tolna Megyei Tanács VB., (Pécsi Szikra Nyomda-ny.) Kiadói kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 550 példányban.
Ossendowski, F[erdynand Antoni]: Állatok, emberek és istenek. Fordította: Sajó Aladár. Bp., én., Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kihajtható térképpel, ex libris-szel. Jó állapotban.
Sárospatak. Árpád-házi Szent Erzsébet szülőhelye. Sárospatak,2007, Sárospatak Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, magyar, német és angol nyelven. Megjelent 2500 példányban.