Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1580783
15132
310
Books: Travelling, Local History
1672428
15133
310
Dr. Jakucs László: Aggtelek és vidéke. Útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kihajtható szakadt térkép melléklettel. 1651113
15134
310
Dankó Imre: Nagyecsed. (Központi szerepkör és önkormányzat a történelem sodrában.) Debrecen, 1994, Ethnica. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban, számozatlan példány.
1592561
15135
310
1670898
15136
310
A Szent István Bazilika. Összeállította: Dr. Weisz Ferenc. Bp., 1971, Ecclesia, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, magyar, német és angol nyelven.
1622415
15137
310
GKI Zsebatlasz. Budapest, é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Tűzött papírkötés, 32 p.
1622509
15138
310
H. Takács Marianna: A sárvári vár. Műemlékeink. Bp.,1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1622510
15139
310
Gerő László: A pesti belvárosi plébániatemplom. Műemlékeink. Bp.,1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1622377
15140
310
Jávorka Péter: Zsámbék és környéke. Pest megyei tájak. Bp., 1961, Pest Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
1622622
15141
310
Vegyes helytörténeti tétel, Műemlékeink sorozat 4 kötete: Román János: A sárospataki kollégium. Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Szakadozott, sérült gerinccel, viseltes állapotban. Feuerné Tóth Rózsa: Margitsziget. Héjj Miklós: Visegrád. Bp., 1956-1957, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés. 1622739
15142
310
Vegyes helytörténeti tétel, 2 db: Dr. Gímes Endre: Sopron. (Győr), 1972, Győr-Sopron-Moson Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói papírkötés. Storno Pál. A soproni Storno-ház. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés.
1532576
15143
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF