Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 144
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691537
15084
310
Books: Travelling, Local History
Péter Róbert: Horgásszunk! Magyarország horgászvízei. Mit? Mivel? Hogyan? Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
1691561
15085
310
Dániel György: Antarktisz rejtélye. Élet és Tudomány Kiskönyvtár 8. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói papírkötés.
1691498
15086
310
Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Panoráma Külföldi Útikönyvek. Bp., 1967, Panoráma. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
1690544
15087
310
1691207
15088
310
Vártúrák kalauza III. kötet. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp.,1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel. 1691502
15089
310
Zempléni-hegység turistakalauz. Miskolc, 1983, BAZ Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas gerinccel. 1691228
15090
310
Scott utolsó útja. R. F. Scott kapitány naplója a Déli-Sarki expedíciójáról. Ford.: Halász Gyula. Bp., 1958, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1622684
15091
310
Vegyes helytörténeti tétel, 6 db: Dr. Gimes Endre: Nagycenk útikalauz. Győr, 1971, Győr-Sopron Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Hollókő. Szerk.: Mendele Ferenc. Salgótarján, 1979, Nógrád Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Illés Ferenc, Dr. Tóth Sándor: Zirc és környéke. Veszprém, 1985, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Huba László: Esztergom. h.n.,1977, Komárom Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Dercsényi Dezső: Ják. Szombathely, 1971, Vas Megye Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Wellner Lőrinc: Csepreg. Csepreg, 1981, Nagyközségi Közös Tanács. Foltos lapokkal. Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
1622082
15092
310
Jean-Paul Crespelle: A Montparnasse fénykorának hétköznapjai 1905-1930. Fordította Gyáros Erzsébet. Az utószót írta Bajomi Lázár Endre. Bp.,1988, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval. 1620427
15093
310
Dr. Nádai Magda: Fővárosunk tüdeje I. kötet: Barangolások a Budai-hegységben. Bp., 1993, Szivárvány Gyermekház. Kiadói papírkötés. 1639376
15094
310
Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.
1655906
15095
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF