Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 144

Péter Róbert: Horgásszunk! Magyarország horgászvízei. Mit? Mivel? Hogyan? Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
15084.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dániel György: Antarktisz rejtélye. Élet és Tudomány Kiskönyvtár 8. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15085.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Joó Kálmán: Kelet-Szlovákia és a Tátra. Panoráma Külföldi Útikönyvek. Bp., 1967, Panoráma. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15086.

Rufpreis:
800 HUF

15087.

Rufpreis:
800 HUF

Vártúrák kalauza III. kötet. Vártúrák Csehszlovákiában és Romániában. Bp.,1983, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
15088.

Rufpreis:
800 HUF

Zempléni-hegység turistakalauz. Miskolc, 1983, BAZ Megyei Idegenforgalmi Hivatal. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas gerinccel.
15089.

Rufpreis:
800 HUF

Scott utolsó útja. R. F. Scott kapitány naplója a Déli-Sarki expedíciójáról. Ford.: Halász Gyula. Bp., 1958, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15090.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes helytörténeti tétel, 6 db: Dr. Gimes Endre: Nagycenk útikalauz. Győr, 1971, Győr-Sopron Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Hollókő. Szerk.: Mendele Ferenc. Salgótarján, 1979, Nógrád Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Illés Ferenc, Dr. Tóth Sándor: Zirc és környéke. Veszprém, 1985, Veszprém Megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Huba László: Esztergom. h.n.,1977, Komárom  Megyei Idegenforgalmi Hivatal-Panoráma. Dercsényi Dezső: Ják. Szombathely, 1971, Vas Megye Idegenforgalmi Hivatala-Panoráma. Wellner Lőrinc: Csepreg. Csepreg, 1981, Nagyközségi Közös Tanács. Foltos lapokkal.  Kiadói papírkötésben, változó állapotban.
15091.

Rufpreis:
1 400 HUF

Jean-Paul Crespelle: A Montparnasse fénykorának hétköznapjai 1905-1930. Fordította Gyáros Erzsébet. Az utószót írta Bajomi Lázár Endre. Bp.,1988, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Nádai Magda: Fővárosunk tüdeje I. kötet: Barangolások a Budai-hegységben. Bp., 1993, Szivárvány Gyermekház. Kiadói papírkötés.
15093.

Rufpreis:
1 200 HUF

Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk.: Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas borítóval.
15094.

Rufpreis:
1 000 HUF

15095.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF