Morva Rezső - Dobó J.: Kézikönyv a vas és fémek gyakorlati megmunkálásához eszterga- gyalu- és vésőgépeken. Győr, 1900, Győregyházmegye könyvsajtója. Kissé kopott félvászon kötésben.
Haan Lajos: Békés-csaba. A város története a kezdetektől a XIX. század harmadik harmadáig. Fekete Könyvek 14. Békéscsaba, 1993, Békés Megyei Közgyülés Önkormányzati Hivatal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1300 példányban.
Balassagyarmat története 896-1962. Balogh Sándor, J. Halász Margit. Balassagyarmat, 1977, Balassagyarmat Város Tanácsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Dr. Noszky Jenő: A Mátra hegység geomorphologiai viszonyai. Debreceni Tisza István Tudományos Társaság Honismertető Bizottságának kiadványai. Bp., é.n., Studium Könyvkiadó Rt.,(Kertész József, Karcag), XVI+149 p.+6 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, hiányzó melléklettel.
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében,. Kiadói egészvászon kötésben. Térkép nélkül
Pótó János: Emlékművek, politika, közgondolkodás. Budapest köztári emlékművei, 1945-1949. Így épült a Sztálin-szobor 1949-1953. Társadalom és Művelődéstörténeti tanulmányok 7. Bp., 1989, MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.