Csonka Sándor: Kőbánya közúti közlekedésének története. Első rész. Bp., 1987, X. ker Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Várkerület. Korrajzok az elmúlt évszázadokból. Szerk.: Halabuk József. Bp., 1969, KGMTI offset nyomdája, 1 t.+301 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban. A kötet szerzői Dr. Andriska József, Dr. Cenner Mihály, Czagány István, Dr. Földmár György, Gundel Imre, Halabuk József, Móra Gábor, Dr. Papp Ferenc, Szablyár Ferenc.
Seper Károly: Alsóőr történelméből/Unterwarter Heimatbuch. Alsóőr/Unterwart,2014, Magyar Média és Információs Központ/UMIZ. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és német nyelven./ Hardback, in Hungarian and German language.
Makkai Sándor-Rónai András-Asztalos Miklós-Gergely Pál: A Mi Erdélyünk. Nemzeti Könyvtár 24-26. szám. Budapest, 1940, Nemzeti Könyvtár, 111 p. Kiadói papír kötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal és címoldallal, néhány helyen ceruzás aláhúzással.
Zugló tegnap, és holnap. Szerk.: Faragó István, Fekete Béla. Bp.,1970, MSZMP XIV. ker Bizottsága-XIV. ker. Tanács Végrehajtó Bizottsága-Hazafias Népfront XIV. ker. Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Gombos János: Az újratelepült Tótkomlós első fél évszázada. Tótkomlós, 1987, Tótkomlós Nagyközségi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
Kuruckori kalandozások a történelmi Beregben. Eseménykrónika és turisztikai kiadvány. [Tarpa, 2010, Önkormányzat.] Kiadói papírkötés, magyar, angol és ukrán nyelven.