Diener Adorján: RegélÅ‘ romok. II. bÅ‘vÃtett kiadás. Rozsnyó,(1940), Saj... https://www.darabanth.com/de/310-Fernauktion/310.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500001/Diener-Adorjan-Regelo-romok-II-bovitett-kiadas-Rozsnyo-1940-Sajo-Videk-606plus1-p-Kor~II1672544
1672544
15043
310
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Diener Adorján: RegélÅ‘ romok. II. bÅ‘vÃtett kiadás. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék, 606+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Rudas Könyvkötészet, kissé kopott gerinccel, jó állapotban.
: tánczos_gábor