Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Mikó Árpád-Hapák József: The Corvinas of King Matthias in the National Széchényi Library. Bp.,2008, Kossuth-OSZK. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./Paperbinding, in paper cover, in English language.
15269.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szabó Péter: Az erdélyi fejedelemség. Tudomány-Egyetem. Bp., 1997, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés.
15270.

Rufpreis:
1 000 HUF

A felszabadulás krónikája. 1944 ősze-1945 tavasza. Közreadja: Karsai Elek, és M. Somlyai Magda. Bp., 1970, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15271.

Rufpreis:
1 200 HUF

S. K. Padover: II. József a császár-forradalmár. 1741-1790. Fordította: Vas István. Bp., é.n., Cser141épfalvi. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15272.

Rufpreis:
1 200 HUF

15273.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefka István: Rendszerváltók. Mi történik itt? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ivor Matanle: A második világháború. Bp., 1994, Etűd. Kiadói műbőr-kötés.
15275.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dobrica Tyószics: Hét nap Budapesten. Szabadka, 1957, Minerva. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, javított ragasztott kötéssel.
15276.

Rufpreis:
800 HUF

15277.

Rufpreis:
1 600 HUF

Eszenyi László: Trianoni nemzedék. Bp., 1989, Magvető. Kiadói papírkötés.
15278.

Rufpreis:
800 HUF

15279.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar humanisták levelei XV-XVI. század. Közreadja V. Kovács Sándor. Nemzeti Könyvtár. Művelődéstörténet. Bp.,1971, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15281.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF