Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Volt egyszer egy blokád. Riportok, visszaemlékezések, dokumentumok. Bp., 1995, FUVOSZ. Kiadói papírkötés. 00756. sorszámú sorszámozott példány.
15282.

Rufpreis:
1 200 HUF

15283.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Tóth Béla: A bőrfeldolgozás története. Bp., 1984, Műszaki, (Egyetemi Nyomda.) Kiadói papírkötés.
15284.

Rufpreis:
1 600 HUF

Balla Antal: Hatvan esztendő. A Magyar Hírlapírók Országos Nyugdíjintézetének Története 1881-1941. Országos Magyar Sajtókamara Könyvtára. Bp., 1941, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói papírkötésben, kissé kopottas borítóval, egy kisebb hiánnyal a gerincénél, de egyébként jó állapotban.
15285.

Rufpreis:
800 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas gerinccel és borítóval, térkép-melléklettel.
15286.

Rufpreis:
2 000 HUF

15287.

Rufpreis:
6 000 HUF

15288.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15289.

Rufpreis:
5 000 HUF

A felfedezések és a reformáció kora. A világ történelme 6. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé  kopottas, foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál a kötés kissé sérült, de belül jó állapotban.
15290.

Rufpreis:
3 000 HUF

A népvándorlás és keresztes háborúk kora. A világ történelme 4. kötet. Szerk.: Endrei Zalán. Bp., 1908, Globus. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé  kopottas, foltos borítóval, és kis ütődésekkel, de belül jó állapotban.
15291.

Rufpreis:
3 000 HUF

15292.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. kötet. A magyar föld. Bp., (1929), Franklin, 470+1 p. Kiadói aranyozott kiadói félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, szakadt elülső előzéklappal.
15293.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF