Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Rambaud Alfréd: Oroszország története eredetétől kezdve 1884-ig. I. kötet. Fordította: Laukó Albert. Bp., 1890, MTA. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, három térképpel, márványozott lapélekkel.
15232.

Rufpreis:
3 000 HUF

Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) II. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1903, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben.
15233.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vargha Damján: A rodostói fejedelem. Pécs, 1935, Maurinum. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik. II. Rákóczi Ferenc halálának 200 éves évfordulója alkalmából. A szerző által dedikált.
15234.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

R. Várkonyi Ágnes: Magyar reneszánsz udvari kultúra. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
15235.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Új állapotban.
15236.

Rufpreis:
1 200 HUF

15237.

Rufpreis:
800 HUF

Cantu Caesar: Az utolsó harmincz év története. Eger, 1881, Szent István Társulat. Félvászon kötésben.
15238.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 Erzsébet Királynéról szóló könyv: Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. sérült egészvászon kötésben +  	 Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi
15239.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kiszely István: Sírok, csontok, emberek. Embertan a régészetben. Bp., 1976, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15240.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15241.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szenes Imre: Az utolsó napjuk... Bp., 1957. Szakadozott tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban. + Júliustól júniusig. Dokumentumok 1956-1957 történetéből. Összeáll.: Rákosi Sándor. Bp., 1981, Kossuth. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15242.

Rufpreis:
800 HUF

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Bp., 1931, Dante (Ősvilágok élete). Megviselt vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
15243.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF