Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

15220.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Magyar Történeti Életrajzok. Szádeczky Lajos: Kovacsóczy Farkas 1576-1594. Marczali Henrik: Mária Terézia 1717-1780. Szilágyi Sándor: II. Rákóczi György 1621-1660. Bp., 1891, Magyar Történelmi Társulat, 140 p.+8 t.+332 p.+19 t.+212 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel, ábrákkal, egykorú ábrázolásokkal, gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, kopottas, kissé sérült borítóval, intézményi bélyegzővel, festett lapélekkel.
15221.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

15222.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

15223.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rudnay Béla: A csermenyek és a parasztság büntető bíróságai a XVI. és XVII. századokban. Bp.,1909, Franklin-Társulat, 158 p. Papírkötésben, viseltes, ragasztott borítóval, gerinccel.
15224.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mindent vissza! Trianon-ellenes, revíziót követelő, irredenta és más hazafias költemények. Bp.,2005, Gede. Kiadói papírkötés.
15225.

Rufpreis:
2 000 HUF

dr. Rajcsányi Gyula: Népek hervadása. Bratislava. 1921. Wigand. Kf. RT. 32p.
15226.

Rufpreis:
2 000 HUF

Donászy Ferenc: Nemzeti jelvényeink története. Bp., 1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, megviselt állapotban, hiányzó borítóval.
15227.

Rufpreis:
1 600 HUF

Loczka Alajos: Az alchimia története. Bp., 1925, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Foltos papírkötésben.
15228.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szolzsenyicin, Alekszandr: A pokol tornáca. 1-2. köt. Bp., 2008, Európa. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15229.

Rufpreis:
3 000 HUF

15230.

Rufpreis:
2 400 HUF

Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói  egészvászon-kötés,
15231.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF