Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Wells, H. G.: A világtörténet alapvonalai. Bp., 1930, Genius. Vászonkötésben, gerince elválik.
15244.

Rufpreis:
800 HUF

Történelmi világatlasz. Szerk.: Ajtay Ágnes et al. Bp., 1991, Kartográfiai Vállalat. Kartonált papírkötésben jó állapotban.
15245.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. R. S. Moorey: Bibliai tájak. A múlt születése. Fordította: Rakovszky Zsuzsa. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15246.

Rufpreis:
800 HUF

Alan Johnston: Az archaikus Görögország. A múlt születése. Fordította: Rényi Zsuzsa. Bp.,1984, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15247.

Rufpreis:
800 HUF

R. Várkonyi Ágnes: Megújulások kora. Magyarország története 1526-1711. (Új képes történelem). Bp.,1997, Magyar Könyvklub-Officina Nova-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15248.

Rufpreis:
1 200 HUF

Emil Ludwig: Napoleon. Fordítota: Turóczi József. Bp.,é.n, Dick Manó. Átkötött félvászon-kötésben, tulajdonosi bélyegzővel.
15249.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az ókori Egyiptom és Hellász története. (Új képes történelem). Fordította: Varsányi Mónika. Bp.,1991, Larousse-Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
15250.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csorba Csaba: Árpád örökében. Szent Istvántól III. Andrásig. (Új képes történelem). Bp.,1996, Magyar Könyvklub-Officina Nova-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15251.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csorba Csaba: "Árpád Jöve magyar néppel." A magyarság őstörténete és a honfoglalás. (Új képes történelem). Bp.,1996, Magyar Könyvklub-Officina Nova-Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15252.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár József-Simon Györgyi: Magyar nyelvemlékek Bp., 1976. Tankönyvkiadó
15254.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: Képes Krónika. Fordította: Bellus Ibolya. A kísérőtanulmányokat Dercsényi Dezső, Kristó Gyula, Csapodiné Gárdonyi Klára. A jegyzeteket Kristó Gyula írta. Pro Memoria. Budapest, 1986, Európa. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés.  Zolnay László: A budai vár. Gondolat zsebkönyvek. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.  Francis Watson: Medici Katalin élete és kora. Fordította: Guthi Erzsébet. Bp.,1987, Kentaur. Kiadói papírkötés.  Supka Géza: 1848-1849. Nemzet és emlékezet. Bp.,1985, Magvető. Kiadói papírkötés.
15255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db:  C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1965, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, kissé foltos hátsó kötéstáblával. Ürögdi György: Kleopátra. Bp.,1983, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15256.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF