Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 134
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1692170
15257
310
Books: History
Zolnay László: Kincses Magyarország. Középkori művelődésünk történetéből. Bp., 1978, Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1691190
15258
310
Books: History
Fügedi Erik: Kolduló barátok, polgárok, nemesek. Tanulmányok a magyar középkorról. Bp.,1981, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1691280
15259
310
Books: History
Magyari István: Az országokban való sok romlásoknak okairól. Sajtó alá rendezte Katona Tamás. Az utószót írta Makkai László. Bibliotheca Historica. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1691946
15260
310
Books: History
Bill Lomax: Magyarország 1956. Fordította és kiegészítette Krassó György. Bp.,1989, Aura. Kiadói papírkötés.
1692640
15261
310
Books: History
Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim. Bp., 1997, Püski. Papírkötésben, jó állapotban.
1690740
15262
310
Books: History
1690844
15263
310
Books: History
Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Fordította és az utószót írta Vas István. A jegyzetek és az előszó Hopp Lajos munkája. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 1691752
15264
310
Books: History
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés.
1691311
15265
310
Books: History
Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1671254
15266
310
Books: History
Pannon Enciklopédia. Magyarország állatvilága. Bp., 2006, Urbis. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
1296385
15267
310
Books: History
Takáts Sándor: Magyar küzdelmek I-II. Bp., é.n., Genius. 578 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Az előzéklap mindkét kötetből hiányzik 1655849
15268
310
4600
Books: History
Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé szakadt, kopottas borítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF