Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Zolnay László: Kincses Magyarország. Középkori művelődésünk történetéből. Bp., 1978, Magvető. Második, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15257.

Rufpreis:
800 HUF

Fügedi Erik: Kolduló barátok, polgárok, nemesek. Tanulmányok a magyar középkorról. Bp.,1981, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15258.

Rufpreis:
1 000 HUF

15259.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bill Lomax: Magyarország 1956. Fordította és kiegészítette Krassó György. Bp.,1989, Aura. Kiadói papírkötés.
15260.

Rufpreis:
800 HUF

Vladár Gábor: Visszaemlékezéseim. Bp., 1997, Püski. Papírkötésben, jó állapotban.
15261.

Rufpreis:
800 HUF

15262.

Rufpreis:
800 HUF

Rákóczi Ferenc: Emlékiratok. Fordította és az utószót írta Vas István. A jegyzetek és az előszó Hopp Lajos munkája. Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15263.

Rufpreis:
800 HUF

Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés.
15264.

Rufpreis:
800 HUF

Hollós Ervin-Lajtai Vera: Horthy Miklós, a fehérek vezére. Bp.,1985, Kossuth Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15265.

Rufpreis:
800 HUF

Pannon Enciklopédia. Magyarország állatvilága. Bp., 2006, Urbis. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15266.

Rufpreis:
1 600 HUF

Takáts Sándor: Magyar küzdelmek I-II. Bp., é.n., Genius. 578 p. Dúsan aranyozott gerincű kiadói félbőr kötésben. Az előzéklap mindkét kötetből hiányzik
15267.

Rufpreis:
8 000 HUF

Henri Pozzi: Századunk bűnösei. Ford. Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Dr. Marjay Frigyes. Kiadói illusztrált papírkötésben, kissé szakadt, kopottas borítóval.
15268.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF