Tétel

Rufpreis:

2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD

Beschreibung:

2 Erzsébet Királynéról szóló könyv: Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné, regény. Budapest, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. sérült egészvászon kötésben + Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Hasonmás kiadás. Bp., 1989, Szépirodalmi

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor