https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 134

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Eckhart Ferenc: Magyaroszág története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a borítóra papír darabok ragadtak, de egyébként jó állapotban.
1
15318.

Eckhart Ferenc: Magyaroszág története. Bp., 1933, Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a borítóra papír darabok ragadtak, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes könyvtétel, 6 db Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés. H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés. Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés.  Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.
1
15319.

Vegyes könyvtétel, 6 db Stefan Niemayer: Heydrich a hóhér. Bp.,2000, Anno. Kiadói papírkötés. H.S. Commager: A második világháború története. Fordította Máthé Elek. Bp.,1995, Holnap. Kiadói papírkötés. Anatolij Kuzmicsov: Márciusi szél. Fordította Pető Miklós. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Rózsa László: Fegyvergyártók. (A tőkés hadiipar hatalma.) Bp., 1988, Zrínyi. Kiadói papírkötés. Dr. Ádám Sándor: Magyarok pusztulása. Bp.,1998, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Bp.,1990, Zrínyi. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
1
15320.

Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett  a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.
1
15321.

Bruno Brehm: Így kezdődött. Apis és este.+Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. Fordította: Fenyő László. Bp., 1937-1938., Grill Károly. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
1
15322.

Dr. Tóth Béla (szerk.): A budapesti Bőripari Vállalat és gyárainak története. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.
1
15323.

A Wilhelmstrasse és Magyarország. Német diplomáciai iratok Magyarországról 1933-1944. Összeállították és sajtó alá rendezték a bevezető tanulmányt írták: Ránki györgy, Pamlényi Ervin, Tilkovszky Loránt, Juhász Gyula. Fordították Kallós Pál, Simonffy-Tóth Ernő. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító kissé szakadat, kissé kopottas, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db 1956-ról szóló könyv:  1956 a sajtó tükrében. Szerk: Izsák Lajos, Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel.  Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Szerk.: Korányi G. Tamás. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
15324.

2 db 1956-ról szóló könyv: 1956 a sajtó tükrében. Szerk: Izsák Lajos, Szabó József. Bp., 1989, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel. Egy népfelkelés dokumentumaiból 1956. Szerk.: Korányi G. Tamás. Bp., 1989, Tudósítások Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!
1
15325.

Vincze János: Igazságot az 1956-os Emlék-képeknek! Bp., 2004, NDP Kiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapotban!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1
15326.

Falvy Zoltán: A magyar zene története. Bp.,1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.
1
15327.

Asztalos Gyula: A magyar életfa őshajtásai II. kötet. Attila népe. Bp.,1932, Szerzői kiadás, Sárik Gyula és Géza-ny. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Póka-Pivny Béla: Csonkafranciaország két integritási harca és Szent Jeanne D'Arc. A nemzeti feltámadás útjai. Magyar Külügyi Társaság. Pécs, 1930, Dunántúl Egyetmi Nyomda. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
1
15328.

Dr. Póka-Pivny Béla: Csonkafranciaország két integritási harca és Szent Jeanne D'Arc. A nemzeti feltámadás útjai. Magyar Külügyi Társaság. Pécs, 1930, Dunántúl Egyetmi Nyomda. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Erdély öröksége III. Tűzpróba 1603-1613. Erdélyi emlékírók Erdélyről. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
1
15329.

Erdély öröksége III. Tűzpróba 1603-1613. Erdélyi emlékírók Erdélyről. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse