Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1665799
11135
310
Aquincumi porcelán ülő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 1470949
11136
310
Hódmezővásárhely feliratú és címeres Alföldi porcelán váza 20 cm 1690123
11137
310
Kalocsai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 1691289
11138
310
Aquincumi guggoló akt, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 20,5 cm
1690146
11139
310
Kalocsai porcelán kiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 1689378
11140
310
Drasche 2 db falikar, matricás, jelzett, hibátlan, elektromos foglalattal, 25×21 cm
1689826
11141
310
Victoria Austria porcelán gyertyatartó és ékszertartó dobozka, jelzett, matricás, m: 15 cm 1694002
11142
310
Victoria Austria pipacsos porcelán teás készlet, 6 csészével, kiöntővel, stb., matricás, jelzett, kopásnyomokkal 1577142
11143
310
1624703
11144
310
Eschenbach Bavaria kézzel festett porcelán vázácska, eredeti dobozában / Chinaware in original box 10 cm
1538064
11145
310
1687552
11146
310
Royal Dux porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, gyári repedéssel, apró lepattanással, m: 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF