Porzellan

Zahl der Lose: 70

Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11147.

Rufpreis:
1 000 HUF

Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
11148.

Rufpreis:
3 000 HUF

Limoges Castel kis doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm
11149.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzett (BJ) kézzel festett dísztál, hibátlan, d:26 cm
11150.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Jelzett (AN) antik mokkás csésze és alj, kézzel festett porcelánfajansz, kopott
11151.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barokk férfi, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
11152.

Rufpreis:
1 000 HUF
15

Barokk hölgy, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm
11153.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Kis porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán cica gombolyaggal, üveg szemekkel, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 15,5 cm
11155.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 20 cm
11156.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 db porcelán és fajansz Napoleonnal kapcsolatos jelentekkel díszített dísztál, kis kopásnyomokkal, 15 és 19 cm
11157.

Rufpreis:
5 000 HUF
9

Kiskutya, porcelán figura, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, 15x12 cm
11158.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF