Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1687598
11147
310
Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 1689473
11148
310
Wallendorf sárkányos váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20,5 cm
1690661
11149
310
Limoges Castel kis doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d:12,5 cm 1690676
11150
310
11000
Jelzett (BJ) kézzel festett dísztál, hibátlan, d:26 cm
1692896
11151
310
Jelzett (AN) antik mokkás csésze és alj, kézzel festett porcelánfajansz, kopott 1689428
11152
310
Barokk férfi, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 1689429
11153
310
Barokk hölgy, német porcelán figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13 cm 1690126
11154
310
Kis porcelán tolltartó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1690129
11155
310
Porcelán cica gombolyaggal, üveg szemekkel, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 15,5 cm 1691307
11156
310
Lengyel porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 20 cm
1690836
11157
310
6 db porcelán és fajansz Napoleonnal kapcsolatos jelentekkel díszített dísztál, kis kopásnyomokkal, 15 és 19 cm 1690113
11158
310
Kiskutya, porcelán figura, jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan, 15x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF