Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1658594
11159
310
6 db kínai csésze 4db kanállal, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1659651
11160
310
Dekoratív csavart porcelán váza, jelzés nélkül, m: 41,5 cm
1655406
11161
310
Okarina, matricás, jelzés nélkül, kopott, h:17 cm
1694118
11162
310
Jelzett kínai sárkányos szelence, matricás, hibátlan, d: 8 cm 1658649
11163
310
Antik historizáló tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett ( "AC" és formaszám:1543), restaurált, 29×29,5 cm
1623876
11164
310
Virágmintás porcelán kis kaspó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 7 cm
1623887
11165
310
Kőszáli kecske, fajansz, kézzel festet, jelzett, kis lepattanással, m: 16 cm
1623943
11166
310
3200
Nymolle Bjoern Wiinblad tervezte porcelán falidísz, d: 15 cm 1689384
11167
310
Anya elefánt és kicsinye, kézzel festett, jelzés nélkül, h:9,5 cm, m:9 cm
1643968
11168
310
Virágmintás fajansz falitál, kézzel festett, jelzett (M. Hafner), apró kopásokkal, d: 34,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF