Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1692880
11099
310
Herendi porcelán óra kézzel festett, jelzett, hibátlan, működik, 11×9×2,5 cm 1689815
11100
310
Herendi Viktória mintás porcelán fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 8x5,5x4,5 cm
1689782
11101
310
Herendi porcelán virágmintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5,5 cm 1690014
11102
310
Herendi Viktória mintás porcelán ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7x6,5 cm 1673840
11103
310
Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, fa-fém szerelékekkel, kézzel festett, jelzett, működik, kis kopásokkal, a fán kis lepattanásokkal, m: 67 cm 1677311
11104
310
4800
Herendi porcelán Kakas Marci, festetlen, jelzett(mélynyomás), máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 14,5 cm, h: 18 cm 1690647
11105
310
Herendi Viktória mintás bonbonier tető, rózsákon apró lepattanás, kézzel festett, jelzés nélkül, d:11,5 cm
1690985
11106
310
28000
Herendi Viktória mintás lapostányér készlet (6 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×) 1692859
11107
310
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11,5×9,5 cm 1689466
11108
310
Herendi virág mintás süteményes tányér ( 6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:20,5 cm (6×) 1693900
11109
310
Herendi hal, kézzel festett, kopott, jelzett, m:11,5 cm, h:12 cm 1693162
11110
310
Herendi tertia tálca, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 50×17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF