Porzellan

Zahl der Lose: 70

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11111.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Herendi Viktória mintás asztali lámpa, nem kipróbált, piszkos burával, m:55 cm
11112.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zsolnay virágos sótartó, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 13×7,5×5,5 cm
11113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay süteményes tányérok, 5 db, kézzel festett, jelzettek, kopásokkal, d: 16,5 cm
11114.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kompótos készlet, 1 db nagy tál, 6 db tányér, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 25 ill. 13,5 cm
11115.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán mélytányérok, 2 db, matricás, jelzett, kopott, d: 24 cm
11116.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay porcelán cica, kézzel festett, jelzett, gyári festéshibával, h: 11,5 cm
11117.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay porcelán kulacs + Pécs kis tálka, matricás, hibátlan, jelzett, 12,5x8,5 cm, m: 10 cm
11118.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm, m:9,5 és 17,5 cm
11119.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay olvasó kisfiú cicával, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m: 19 cm
11120.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hiánytalan hat személyes Zsolnay teás készlet. Matricás, jelzett.
11121.

Rufpreis:
10 000 HUF

11122.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF