Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1689703
11111
310
Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm 1690607
11112
310
22000
Herendi Viktória mintás asztali lámpa, nem kipróbált, piszkos burával, m:55 cm 1693870
11113
310
Zsolnay virágos sótartó, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásokkal, 13×7,5×5,5 cm 1693880
11114
310
Zsolnay süteményes tányérok, 5 db, kézzel festett, jelzettek, kopásokkal, d: 16,5 cm
1693886
11115
310
Zsolnay kompótos készlet, 1 db nagy tál, 6 db tányér, kézzel festettek, jelzettek, kopásokkal, d: 25 ill. 13,5 cm 1693993
11116
310
Zsolnay virágmintás porcelán mélytányérok, 2 db, matricás, jelzett, kopott, d: 24 cm
1689776
11117
310
Zsolnay porcelán cica, kézzel festett, jelzett, gyári festéshibával, h: 11,5 cm 1689890
11118
310
Zsolnay porcelán kulacs + Pécs kis tálka, matricás, hibátlan, jelzett, 12,5x8,5 cm, m: 10 cm 1633704
11119
310
Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, hibátlan, d: 18,5 cm, m:9,5 és 17,5 cm 1673821
11120
310
Zsolnay olvasó kisfiú cicával, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m: 19 cm
1691163
11121
310
Hiánytalan hat személyes Zsolnay teás készlet. Matricás, jelzett.
1634303
11122
310
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF