Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1691213
11123
310
Zsolnay pillangó mintás kompótos tál, kézzel festett, jelzett, kopott, 22,5×22,5 cm 1689509
11124
310
4600
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán tál, jelzett, kopásnyomokkal, d: 24,5 cm 1690388
11125
310
Hollóházi vizapár, 2 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1660822
11126
310
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, 16x23 cm
1016504
11127
310
1691172
11128
310
Holloházi kis dobozka, matricás, jelzett (MÉH), hibátlan, 14×9 cm 1687659
11129
310
Hollóházi zenélő kisfiúk ( 3 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm ( 3×) 1689377
11130
310
Hollóházi kanalasgém pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:20 cm 1689394
11131
310
Hollóházi kis váza,matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
1687644
11132
310
11000
Fischer Emil Budapest kézzel festett váza, jelzett, hibátlan, m: 19.5 cm, d: 21 cm 1687668
11133
310
Körmöcbányai szecessziós kis tányér, kézzel festett, jelzett, kapásnyomokkal, d: 17,5 cm 1624379
11134
310
Kispesti Porcelán farkaskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, 21×8×12,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF