Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Reader's Digest 700 év remekművei. Kalandozás a komolyzene világában. [2011]. 8 db CD-melléklettel. Bonatatlan csomagolásban, jó állapotban.
15819.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ignácz Rózsa: Anyanyelve magyar. Bp., 1940, Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
15820.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

15821.

Rufpreis:
1 800 HUF

A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15822.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Tandori Dezső: Medvék minden újabb mennyiségben. Tandori Dezső grafikáival. Dozmat, 2007, Oskar. Átkötött műbőr-kötés, foltos lapokkal.  Készült 1000 példányban. 333 a szerző aláírásával.  A szerző által aláírt.
15823.

Rufpreis:
1 800 HUF

15824.

Rufpreis:
3 000 HUF

A legújabb Oskar vőfélykönyv. Szerk.: Károssy Csaba Ákos. Dozmat, 2008, Oskar Kiadó.. Műbőr kötésben, jó állapotban.
15825.

Rufpreis:
1 000 HUF

Geszti György: Beszélgessünk a zenéről.. Rio de Janeiro, 1961, Rio de Janeiori Brazil-Magyar Kultúregyesület. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
15826.

Rufpreis:
800 HUF

Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt,  belül a védőlap szakadt, egyébként jó állapotban.
15827.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15828.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cseh Tamás. Bérczes László beszélgetőkönyve. Bp., 2014, Palatinus. Papírkötésben, jó állapotban.
15829.

Rufpreis:
2 000 HUF

Oborni Teréz-Tompos Lilla-Bencsik Gábor: A régi Erdély népeinek képeskönyve. Kéziratos viseletkódex az Apafiak korából. Bp., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15830.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF