Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

15831.

Rufpreis:
1 200 HUF

Adamik Tamás: Római irodalom I-III. kötet. I. kötet: Római irodalom az archaikus korban. II. kötet: Római irodalom az aranykorban. III. kötet: Római irodalom a késő császárkorban. Bp., 1993-1996, Seneca. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
15832.

Rufpreis:
1 800 HUF

15833.

Rufpreis:
2 000 HUF

15834.

Rufpreis:
1 000 HUF

15835.

Rufpreis:
1 000 HUF

15836.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kb. 35 db, különféle témákban, különféle kiadásokban, változó állapotban.
15837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 6 db:  Quintus Horatius Flaccus összes versei. Bp., 1961, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, latin és magyar nyelven.  Xenophón: Kürosz nevelkedése. Anabázis. Bibliotheca Classica. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Miccoló Machiavelli: Il Principe. Milano, 1950, Rizzoli. Kiadói papírkötés, olasz nyelven.  Die Vorsokratiker I-II. Milesier, Pythagoreer, Xenophanes, Heraklit, Parmenides. Stuttgart, 1999, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven. Aristoteles: Poetik. Leipzig, 1979, Reclam. Kiadói papírkötés, görög és német nyelven.
15838.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vegyes könyvtétel, spanyol nyelv és szótár témában, 3 db:  Dorogman György: Spanyol-magyar kéziszótár. Diccionario Espanol-Húngaro. Szeged,2002, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban.  Duden-Oxford magyar-spanyol, spanyol-magyar képes szótár. Bp., 1997, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, spanyol és magyar nyelven. Jó állapotban. Lengua Espanola - Intermedio. Madrid, 2001, SM Dictionarios. Kiadói nylon-kötés, spanyol nyelven. Jó állapotban.
15839.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jókai Mór: Kakas Márton Tolltaraja. Összekötve kiválogatott versei, levelei és apróbb elbeszéléseiből. II. kötet. Pest, 1860, Heckenast Gusztáv. Átkötött félvászon-kötés, viseltes borítóval, foltos lapokkal, volt könyvtári példány. Első kiadás.
15840.

Rufpreis:
1 000 HUF

15841.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Beke László: Műalkotások elemzése a gimnázium I-III. osztálya számára. Bp., 1999, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Környeiné Gere Zsuzsa-Reegnné Kuntler Teréz: Tér-forma-szín. Rajz az általános iskola 5-8. osztálya számára. Bp., 1997, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Rácz Endre, Takács Etel: Kis magyar nyelvtan. Bp., é.n.,Gondolat-Talentum. Kiadói papírkötés.
15842.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF