Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Cox György: Görög regék. Fordította: Komáromy Lajos. Bp., é.n., Szintarév Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.  Római regék. Elmesélte Kertész Iván. h.n,1995, Lord. Kiadói kartonált papírkötés.  Komjáthy István: Mondák könyve. Hun és magyar mondák. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
15843.

Rufpreis:
1 200 HUF

Réz András két könyve:  Orr. Wahorn András illusztrációival.  Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.
15844.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15845.

Rufpreis:
800 HUF

Ady Endre: Magunk szerelme, Athenaeum, Budapest 1923, Korabeli félvászon kötésben.
15846.

Rufpreis:
800 HUF

August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés,. Számozott (3000/296.) példány.
15847.

Rufpreis:
1 800 HUF

15848.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyetemes Regénytár. Almanach az 1899. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel,foltos borítóval és gerinccel, m. kir. naptárbélyeg pecséttel.
15849.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés.
15850.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mérey Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
15851.

Rufpreis:
1 200 HUF

15852.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tipp és Topp. Bp.,1971, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált-kötés, rossz állapotban, kopott, firkált, a kötése sérült.
15853.

Rufpreis:
800 HUF

15854.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF