Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1650695
15843
309
Vegyes könyvtétel, 3 db: Cox György: Görög regék. Fordította: Komáromy Lajos. Bp., é.n., Szintarév Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Római regék. Elmesélte Kertész Iván. h.n,1995, Lord. Kiadói kartonált papírkötés. Komjáthy István: Mondák könyve. Hun és magyar mondák. Boromisza Zsolt rajzaival. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1661811
15844
309
Réz András két könyve: Orr. Wahorn András illusztrációival. Válogatott szorongásaim. Második kiadás. Bp.,2003- 2004, Ulpius-Réz és Tsa. Kiadói kartonált papírkötés és kiadói papírkötésben.
1661806
15845
309
Nick Hornby: Pop, csajok, satöbbi. Fordította M. Nagy Miklós. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1684568
15846
309
Ady Endre: Magunk szerelme, Athenaeum, Budapest 1923, Korabeli félvászon kötésben. 1685517
15847
309
August Jacob Liebeskind: Pálmalevelek. Huszonöt napkeleti történet. Fordította: Márton László. Budapest, 1986, Helikon Kiadó, 152 p. Kiadói bőrkötés,. Számozott (3000/296.) példány.
1644450
15848
309
1686220
15849
309
Egyetemes Regénytár. Almanach az 1899. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon, Gottermayer-féle kötés, márványozott lapélekkel,foltos borítóval és gerinccel, m. kir. naptárbélyeg pecséttel.
1680265
15850
309
Rejtő Jenő (P. Howard): Légió mindhalálig. Rejtő Jenő Összegyűjtött Művei II. kötet. Bp., 1997, Könyvkuckó. Kiadói kartonált papírkötés. 1680238
15851
309
Mérey Juhász Margit: Meótiszi ének. Történeti regény a VI. századból. Csikós Tóth András rajzaival. Könyvbarátok Kis Könyve. Bp.,é.n.,Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 296 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1684725
15852
309
1661653
15853
309
Tipp és Topp. Bp.,1971, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált-kötés, rossz állapotban, kopott, firkált, a kötése sérült. 1659868
15854
309
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF