Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Wilde Oszkár: Dorian Gray arcképe. Fordította Schöpflin Aladár. Budapest, 1907, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotban
15783.

Rufpreis:
1 000 HUF

Puskin Sándor: Anyegin Eugén.  Buda-Pest. 1880. Franklin. 280p. Fordította: Bérczy Károly. Aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, kopásokkal.
15784.

Rufpreis:
2 000 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Drámai költemény. Ötödik népies kiadás. Bp., é.n., Athenaeum. Kissé kopottas egészvászon-kötésben
15785.

Rufpreis:
2 400 HUF

Joború Magda: Akadémiai drámai pályaművek, 1857-88. Mezőtúr, 1942. Corvina. 62p .Kiadói papírborításban, jó állapotban.
15786.

Rufpreis:
1 000 HUF

Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. Dedikált! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Nyomdai Műintézet. Ragasztott papírkötésben
15787.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, névbejegyzéssel.
15788.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Anatole France: A sovány kandúr. Jocaste. Békéscsaba, é.n., Tevan. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés. Padányi Gulyás Gábor ex libris pecsétjével ex libris pecsétjével és Padányi Gulyás Gyula tulajdonosi névbejegyzésével, dátumozással.
15789.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdős Renée: Borsóhercegnő. Bp.,1924,Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben. A szerző aláírásával.
15790.

Rufpreis:
2 000 HUF

György Lajos: Kónyi János Democritusa. Bp. 1932. MTA. 176 l.  Kiadói sérült papírborításban.
15791.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bánffy Miklós: Megszámláltattál... Bp., 1982, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és papírborítóban.
15792.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stephenie Meyer: Twilight - Alkonyat. Szeged, 2009, Könyvmolyképző. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött sarokkal.
15793.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 2 db: Sue Tonsend: A 13 és 3/4 éves Adrian Mole titkos naplója. Fordította: Békés Pál. Bp., 1986, Gabo. Kiadói papírkötés.  Alberto Moravia: Nouvelles romaines. Paris, 1972, J'ai Lu. Kiadói papírkötés, francia nyelven.
15794.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF