Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 386
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1679597
15807
309
Demszky Gábor: Keleti Éden. (Bp.), 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Benne Kovács Árpád (1948-) mérnök, közgazdász, az Állami Számvevőszék volt elnökének ,Demszky Gábornak szóló, érdekes válaszlevelével, dátumozva. 1681168
15808
309
Fenyő László: Építés orgonája. Bp., 1922. Kiáltás. Fűzve, papírborítóval 62p.
1681147
15809
309
Somlyó György: Szemfényvesztő fügefa. Bp., 1963, Szépirodalmi.A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1679538
15810
309
Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Szép könyvek 10. Bp.,(1938), Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel. 1681886
15811
309
Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1654609
15812
309
Publius Terentius Afer vígjátékai. Fordította: Dr. Kis Sándor. Bp.,1895, MTA. Korabeli álbordás félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel. 1546972
15813
309
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
1665617
15814
309
Effel, Jean: Ádám és Éva regénye. Bp., 1963, Gondolat. Vászonkötésben, jó állapotban. 1606242
15815
309
Müller Lajos: A római index nevezetesebb tiltott könyveinek jegyzéke. Bp., 1932, Magyar Kultúra (Katolikus Kultúrkönyvtár 7.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 1615768
15816
309
Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
1615770
15817
309
P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története. 3. köt.: Új-kor. Bp., 1882, Tettey Nándor. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1645972
15818
309
Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF