Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Demszky Gábor: Keleti Éden. (Bp.), 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. Benne Kovács Árpád (1948-) mérnök, közgazdász, az Állami Számvevőszék volt elnökének ,Demszky Gábornak szóló, érdekes válaszlevelével, dátumozva.
15807.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fenyő László: Építés orgonája. Bp., 1922. Kiáltás. Fűzve, papírborítóval 62p.
15808.

Rufpreis:
1 000 HUF

Somlyó György: Szemfényvesztő fügefa. Bp., 1963, Szépirodalmi.A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15809.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Frigyes: Amiről a vászon mesél. Jegyzetek a filmről. Szép könyvek 10. Bp.,(1938), Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes állapotban, javított gerinccel.
15810.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szávai Géza: Kivégzősdi. Elbeszélések. DEDIKÁLT! Bp., 1994, Pont Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15811.

Rufpreis:
1 000 HUF

Publius Terentius Afer vígjátékai. Fordította: Dr. Kis Sándor. Bp.,1895, MTA. Korabeli álbordás félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel.
15812.

Rufpreis:
1 000 HUF

15813.

Rufpreis:
1 200 HUF

Effel, Jean: Ádám és Éva regénye. Bp., 1963, Gondolat. Vászonkötésben, jó állapotban.
15814.

Rufpreis:
1 200 HUF

Müller Lajos: A római index nevezetesebb tiltott könyveinek jegyzéke. Bp., 1932, Magyar Kultúra (Katolikus Kultúrkönyvtár 7.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15815.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vörösmarty Mihály összes munkái. Szerk.: Gyulai Pál. 4. köt. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15816.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története. 3. köt.: Új-kor. Bp., 1882, Tettey Nándor. Kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15817.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pogány Gergely szerk.: Világkönyvtár sorozat. Bp., 1910-1912 Révai. 12 kötet a sorozatból. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15818.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF