Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Márton Lajos rajzaival. (Bp. 1940.) Szerző. 198 l. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban
15771.

Rufpreis:
3 000 HUF

15772.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek más szóval nem matska ugrás ide Amerika se. Mühlbeck Károly szövegközti rajzaival. Bp.,(1899),Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói kopottas aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, benne illusztrált papírboríróval, hiányzó elülső szennylappal, festett lapélekkel.
15773.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15774.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Göre Martsa lakodalma. Más elmondások is vagynak az könyvbe. Bp.,(1907), Singer és Wolfner, 158 p.. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15775.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, 160 p. Harmadik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti címlapot bekötötték, néhol javított kötéssel, kissé foltos lapokkal.
15776.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móra Ferenc: Véreim. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Megkímélt példány.
15777.

Rufpreis:
1 800 HUF

F(erdinand) Schulthess: Svensk-Fransk Ordbok. Dictionnaire Suédois-Francais. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söners Förlag. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, francia és svéd nyelven. Gombocz Zoltán (1877-1935) névbejegyzésével, dátumozva (1904.) / Linen-binding, in French and Swedish language.
15778.

Rufpreis:
2 000 HUF

Maurice Paléologue: A cár országa a nagy háborúban I-III. kötet. Fordította: Fóti J. Lajos, Révay József. Bp., , Genius. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, gerinccel.
15779.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

Kassák Lajos összes versei I-II. kötet. Bp.,1970, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a II. kötet lapszélei foltosak.
15780.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szolzsenyicin, Alekszander: A Gulag szigetcsoport. 1-2. köt. Fordította Szente Imre. Debrecen, 1989, Új Idők Kft. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15781.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db dedikált/aláírt Várnai Zseni-könyv: Ég és föld között. Bp., 1941, szerzői. Sérült papírkötésben.; Mint viharban a falevél. Bp., 1943, szerzői. Kicsit kopott félvászon kötésben.
15782.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF