Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

15939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15940.

Rufpreis:
2 000 HUF

Móser Zoltán: Nyitom szemem álomra. Balassi Bálint hirtelen élete. Fordította Teresa Worowska. Bp., 2004, Zsámbéki Kastély Kht. Kiadói papírkötés, magyar és lengyel nyelven, fekete-fehér fotókkal. Jó állapotban./ Paperbinding, in Hungarian and Polish language.
15941.

Rufpreis:
1 600 HUF

15942.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Endre: A kabaré regénye. Írta és illusztrálta Nagy Endre. Bp., [1935], Nyugat. Első kiadás. Kiadói, aranyozott, kissé kopott egészvászon kötésben, foltos.
15943.

Rufpreis:
2 000 HUF

15944.

Rufpreis:
5 000 HUF

15945.

Rufpreis:
3 000 HUF

15946.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mándy Iván: Csutak a színre lép. Réber László rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 6000 példány.
15947.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15948.

Rufpreis:
1 600 HUF

15949.

Rufpreis:
800 HUF

15950.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF