Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

Bihari Klára: A fekete tündér lánya. Reich Károly rajzaival.Bp., 1983, Móra. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé viseltes gerinccel, de belül jó állapotban.
15999.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ana Tudoras: Cirkusz az erdőben. Fordította Bálint Ágnes. Dem rajzaival. Bukarest, 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, az elülső kötéstábla belsején gyerekfirkával, kijáró könyvtesttel.
16000.

Rufpreis:
1 600 HUF

16001.

Rufpreis:
800 HUF

16002.

Rufpreis:
1 000 HUF

16003.

Rufpreis:
3 000 HUF

Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Írta és rajzolta Endrődi Béla. Bp., 1990, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkain, és a gerincén kopottas.
16004.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

16005.

Rufpreis:
3 000 HUF

Janikovszky Éva: De szép az élet! Réber László rajzaival. Bp.,2004, Móra. Negyedik kiadás.  Kiadói kartonált papírkötés.
16006.

Rufpreis:
800 HUF

Hárs László: Híresincsi szélmalom. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borító szélekkel. Fazekas Lajos rajzaival.
16007.

Rufpreis:
1 400 HUF

Voronkova: Iskolás leszek. Fordította Árkos Antal. N. Knorring rajzaival. Bp., 1954, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
16008.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vacláv Koval: Peti, én meg az atomok. Fordította Tóth Tibor. D.Foll illusztrációival. Bp.,1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
16009.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Pápa Relli: Ferkó. F. Györffy Anna rajzaival. Bp.,1959,Móra. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, a borító kopottas, a kihajtható figura feje kissé sérült.
16010.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF