https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 386
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1615123
16011
309
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ijf. Pataki Mihály: Az eltévedt bárányka. Bp., (1941), Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1615201
16012
309
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Altay Margit: Gézengúz. Ifjúsági elbeszélés. Bp., é.n.,Pallas. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, szövegközti illusztrációkkal.
Das Lot is nicht erreichbar
1617434
16013
309
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
V. Oszejeva: A varázsige. A Davidova rajzaival. Fordította Bene Sándor. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón tollas firka, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1612261
16014
309
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hana Ponická: Kisdugó. Fordította Nagy Erzsébet. Bozena Hajduciková illusztrációival. Pozsony, 1963, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1612960
16015
309
0
4200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Dénes: Csigabusz és más mesék. Jaschlik Álmos rajzaival. (Bp.,1933,)Káldor Könyvkiadó-Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, rossz, széteső állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1616210
16016
309
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Závodszky-Tábori Piroska: Nagyika. Bp.,é.n.,Szent István Társulat. Kiadó illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1616227
16017
309
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kate Barlay: Pindur Cica kalandjai. Fordította Gál Zsuzsa. A szövegközti rajzokat Walter Trier, a borítékot Repcze János készítette. Bp., (1947), Athenaeum. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítón ráírással, kissé laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, kiszínezett illusztrációval.
Das Lot is nicht erreichbar
1604724
16018
309
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Hárs László: Tóbiás, a gyáva óriás. Gyermekmesék felnőtteknek. Janovits István rajzaival. Bp., 1946, Népszava Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1614290
16019
309
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Guruljborsócska. A Szovjetunió népeinek meséi. Szerk.: Kroh László. Fordította Drávai Gizella. L. Leviczkij rajzaival. Ungvár (Uzshorod), 1958, Kárpátontúli Területi Kiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1612267
16020
309
0
2600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Paulini Béla: Dugasz Matyi birodalma. A szerző rajzaival. Bp.,1958, Móra. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1660261
16021
309
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Salamon Béla: Hej, színművész!... Budapest, 1956, Franklin-nyomda. Kiadói félvászon kötés, picit foltos gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1667873
16022
309
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karácsony a havason. Erdélyi írók karácsonyi novellái, versei. Válogatta és szerkesztette: Hunyadi Csaba Zsolt. Szeged,2008,Lazi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos lapszélekkel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse