Nemzeti Színház 1941. Budapest, 1942, Nemzeti Színház Igazgatósága, 430 p.Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Az elején Horthy Miklós fotóval.
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai III. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Egészoldalas illusztrációkka, Kiadói aranyozott dombornyomott egészvászon-kötés, rossz állapotban
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt...Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, papír védőborítón kis sérülésekkel. Jó állapotban.
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Bp., 1891, Lampel Róbert. Díszes, kicsit megviselt, félig elváló vászonkötésben.
Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-díjas író előszavával. A címlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készítették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas színes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
A mai világ képe I-IV. kötet. Szerk.: Kornis Gyula, Gratz Gusztáv, Hegedüs Loránt, Schimanek Emil. I. kötet: Szellemi élet, II. kötet: Politikai élet, III. kötet: Gazdasági élet, IV. kötet: Természettudomány és technika. Bp., é.n., Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Gazdag kép-, térkép-, és ábraanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a I-III. kötetek gerincei a felső részeken kissé sérültek, a gerincek és a könyv sarkai kissé kopottak.
Vázsonyi Vilmos beszédei és írásai II. kötet: A beszédeket, írásokat összegyűjtötte és korrajzi bevezetésekkel, kísérő jegyzetekkel ellátva, sajtó alá rendezte: Dr. Csergő Hugó és Balassa József. Bp., 1927, Országos Vázsonyi-Emlékbizottság. Kiadói kissé kopottas aranyozott félbőr kötés. Jó állapotban.
Böngérfi János: Egy rét virágainak és egy jegenyének regéi. Költői elbeszélés. Xantus Sándor művészi tollrajzaival. Bp., 1941, Scholtz Testvérek. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.