Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 386

16096.

Rufpreis:
800 HUF

16097.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hornyánszky Gyula: A görög felvilágosodás tudománya. Hippokrates. Bp., 1910, MTA. Papírkötésben, megviselt, széteső állapotban.
16098.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sztrókay Kálmán: A fizika úttörői. Képekkel. Bp., 1939, Dante. Kiadói egészvászon-kötésben. Szép állapotban.
16099.

Rufpreis:
2 000 HUF

Franz Kafka két könyve: Naplók, levelek. Bp.,1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Elbeszélések. Bp.,1973, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16100.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Nógrády László: A mese. I. kötet. Gyermektanulmányi könyvtár. Bp., 1917, Magyar Gyermektanulmányi Társaság, XI+232+XXXII p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval. Felvágatlan példány.
16101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Edgar Wallace: Kannibálok között. Fordította Kosáryné Réz Lola. Bp., é.n., Palladis. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, hiányos gerinccel.
16102.

Rufpreis:
1 600 HUF

Veres Péter: Mit ér az ember, ha magyar. Levelek egy parasztfiúhoz. Bp., (1941), Magyar Élet. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes papírborítékkal, a hátsó papírboríték hiányzik,, az elülső része részben elvált a borítótól, a címoldaltól a 14-ig oldalig a lapok kijárnak.
16103.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németh László: A minőség forradalma. (-II. kötet (Egyben.) I. kötet: Európa. II. kötet: Új enciklopédia felé. Bp., 1943, "Magyar Élet". Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16104.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czuczor [Gergely] költeményei. I. és III. kötet. Pest, 1858, Heckenast, 226+VIII+4+227 p. Átkötött félvászon-kötés, az I. kötet hiányos, a címkép, a címlap a XXVIII oldal hiányzik.
16105.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Rabár Ferenc: A kötéltáncos magányossága. Válogatott írások. Bp., 2002, Osiris. Kiadói papírkötés, ceruzás, tollas bejelölésekkel.
16106.

Rufpreis:
800 HUF

Eötvös Károly munkái sorozat két kötete (III-IV. kötetek):  A két ördög vára és egyéb elbeszélések. Aki örökké bujdosott és egyéb elbeszélések.  Bp.,1901-1904, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
16107.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF