Drucksachen

Zahl der Lose: 210

1934 Tükör folyóirat két száma, 1934. II. évf. 7., 9. számok. Papírkötésben, szakadozott borítóval.
12802.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1935 A Jelenkor. Társdalmi, politikai és kulturális, antifasiszta lap. Szerk.: Katona Jenő. újság 13 db szórványszáma
12803.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935-1942 Vegyes újság tétel (Híd, Magyar Hírlap, Berolina, 8 Órai Újság, stb.)
12804.

Rufpreis:
800 HUF

1935-1937 Vegyes folyóirat tétel, 3 db, Magyar Jövő független politikai napilap 2 száma (1935. szept. 15-22.), Honfoglalás szociálpolitikai és társadalmi szemle V. évf. 5. sz.
12805.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935-1936 A szentesi M. Kir. Állami Horváth Mihály Gimnázium értesítője az 1935-1936. iskolai évről. Közzéteszi Járay Imre igazgató. Szentes, 1936, Szent Imre Nyomda (Bérlő Csernus Lukács Imre). Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, 135 p.
12806.

Rufpreis:
1 200 HUF

1935 St. Anton am Arlberg német nyelvű utazási prospektus / tourist guide
12807.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Néhány szó a repülésről. A repülőgépkiállítás képes tájékoztatója. Kiadja a Magyar Aero Szövetség. 14 p.
12808.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935 Búvár folyóirat. I. fél évfolyam 1-6. szám. Egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, a 30-31. oldalaknál a kötés sérült,
12809.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12810.

Rufpreis:
6 000 HUF

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele. Band I. Die Olympischen Winterspiele. Berlin - Garmisch Partenkirchen. Hamburg-Bahrenfeld, Cigaretten-Bilderdienst. Egészvászon-kötés, hiányzó címoldallal. 1 db gyűjtőkép füzet, gyűjtőképek nélkül, német nyelven. / Collective images booklet, without front page, without images, only the booklet, in German language.
12811.

Rufpreis:
800 HUF

12812.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

1937 2 db Kodak reklám nyomtatvány: Kodak reklám katalógus és árjegyzék, Fényképezés este és szobában Kodak prospektus
12813.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF