1941 Budapest Székesfőváros Utcáinak Utiránymutató Zsebkönyve és Címtára. Szerk.: Dr. Török Antal. Egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
1941 Postás szaknaptár. A magyar királyi posta alkalmazottainak tájékoztató könyve, és névtára az 1941. évre. Bp., 1941, Főposta. Kiadói egészvászon kötésben
1942 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja. XXXVII. évf. 6 szám. 1942. március 16. Papírkötés, középen hajtásnyommal.
1942 Városi Szemle. XXVIII. évf. 2. szemle. Szerk.: Dr. Farkas Ákos, Dr. Illyefalvy Lajos és Dr. Keledy Tibor. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói papírkötés. Benne számos érdekes írással, közte Hamvas Béla: Európa városi könyvtárai.
1943-1944 Az Egri Magyar Királyi Állami Dobó István Gimnázum évkönyve az 1942/1943 tanévről. LIII. évf. Szerk.: Kocsis Károly. Eger, Egyházmegyei Szent János Nyomda. Papírkötés, ragasztott gerinccel.
1943 Dunaszerdahely, Az Érsekújvári M. Kir. Áll. Pázmány Péter Gimnázium önálló hatáskörű dunaszerdahelyi gimnáziumi tagozatának évkönyve az 1942-43. iskolai évről, 68p